Školní turnaj v piškvorkách 2022

Aktuálně

Dne 18. 10. 2022 proběhl v našem domově mládeže školní turnaj v piškvorkách. Jednalo se o první úroveň turnajů týmové části soutěže pIšQworky, které probíhají ve čtyřech kolech až do republikového finále.

Soutěž pořádána spolkem Student Cyber Games od roku 2008 má za sebou už třináct úspěšných ročníků, do nichž se zapojila více než polovina všech českých středních škol a pravidelně se jí účastní tisíce studentů středních škol a žáků druhého stupně ZŠ.

Bylo potřeba vybrat ty nejlepší z řad našich studentů, kteří následně budou reprezentovat naši školu v dalších kolech třeba až do závěrečného finále. Sice se nepřihlásilo mnoho účastníků, ale ti, kteří dorazili, předvedli své umění naplno.

V družstvech se na prvním místě umístilo chlapecké trio Černohorský-Hořínek-Mikula, které zvítězilo s celkovým skóre 14:4 s 28 body. Na druhém místě se umístilo smíšené družstvo Gotthardová-Kollárová-Martínek s 16 body a skóre 8:10 a třetí místo obsadilo družstvo Gajdoš-Hradílek-Patterman s 10 získanými body a skóre 5:13.

Turnaj se vyvedl a podařilo se nám vybrat zdatné zástupce, kteří naší školu budou reprezentovat, předpokládáme ve všech dalších kolech. Nezbývá, než jim držet palce a sledovat, jak se jim bude v soutěži dařit.